BLM41PG750SN1L
Číslo produktu DigiKey
490-4013-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-4013-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-4013-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM41PG750SN1L
Popis
FERRITE BEAD 75 OHM 1806 1LN
Podrobný popis
75 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1806 (4516 metrický) 3,5A 15mOhm
Modely EDA/CAD
BLM41PG750SN1L Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
3,5A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
15mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,071" (1,80mm)
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,063" Š (4,50mm x 1,60mm)
Impedance při kmitočtu
75 Ohms @ 100 MHz