DMT6007LFGQ-13
Číslo produktu DigiKey
31-DMT6007LFGQ-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-DMT6007LFGQ-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-DMT6007LFGQ-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMT6007LFGQ-13
Popis
MOSFET N-CH 60V 15A PWRDI3333
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 60 V 15A (Ta), 80A (Tc) 2,2W (Ta), 62,5W (Tc) Montáž na povrch POWERDI3333-8
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
41.3 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2090 pF @ 30 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
2,2W (Ta), 62,5W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Třída
Automobilový průmysl
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Kvalifikace
AEC-Q101
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Způsob montáže
Montáž na povrch
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V