DMN3008SFG-7
Číslo produktu DigiKey
DMN3008SFG-7DITR-ND - Páska a cívka (TR)
DMN3008SFG-7DICT-ND - Řezaná páska (CT)
DMN3008SFG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMN3008SFG-7
Popis
MOSFET N-CH 30V 17.6A PWRDI3333
Podrobný popis
N-kanál 30 V 17,6A (Ta) 900mW (Ta) Montáž na povrch POWERDI3333-8
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,3V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
86 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3690 pF @ 10 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
900mW (Ta)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C