DMN3008SFG-13
Číslo produktu DigiKey
31-DMN3008SFG-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-DMN3008SFG-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-DMN3008SFG-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMN3008SFG-13
Popis
MOSFET N-CH 30V 17.6A PWRDI3333
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 30 V 17,6A (Ta) 900mW (Ta) Montáž na povrch POWERDI3333-8
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,3V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
86 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3690 pF @ 10 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
900mW (Ta)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
POWERDI3333-8
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
4,6mOhm při 13,5A, 10V