DMN10H220L-7 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | DMN10H220L-7 |
Popis | MOSFET N-CH 100V 1.4A SOT23 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 40 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | N-kanál 100 V 1,4A (Ta) 1,3W (Ta) Montáž na povrch SOT-23-3 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | DMN10H220L-7 Modely |
Kategorie | Vgs(th) (max) při Id 2,5V při 250µA |
Mfr | Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs 8.3 nC @ 10 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Vgs (max) ±16V |
Stav součásti Aktivní | Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds 401 pF @ 25 V |
Typ tranzistoru FET | Rozptylový výkon (Max) 1,3W (Ta) |
Technologie | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss) 100 V | Způsob montáže Montáž na povrch |
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C | Dodávaná velikost pouzdra SOT-23-3 |
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap) 4,5V, 10V | Pouzdro |
Rds zap (max) při Id, Vgs 220mOhm při 1,6A, 10V | Základní číslo produktu |