DFLU1200-7
Číslo produktu DigiKey
DFLU1200-7DITR-ND - Páska a cívka (TR)
DFLU1200-7DICT-ND - Řezaná páska (CT)
DFLU1200-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DFLU1200-7
Popis
DIODE STD 200V 1A POWERDI123
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 200 V 1A Montáž na povrch PowerDI™ 123
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DFLU1200-7 Modely
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
25 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 200 V
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
27pF při 4V, 1MHz
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
PowerDI™ 123
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
980 mV @ 1 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)