DFLS1200-7 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | DFLS1200-7 |
Popis | DIODE SCHOTTK 200V 1A POWERDI123 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 24 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 200 V 1A Montáž na povrch PowerDI™ 123 |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |
Mfr | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 2 µA @ 200 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Kapacita při Vr, F 23pF při 5V, 1MHz |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže |
Technologie | Pouzdro |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 200 V | Dodávaná velikost pouzdra PowerDI™ 123 |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 1A | Provozní teplota - přechod -65°C ~ 175°C |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 850 mV @ 1 A | Základní číslo produktu |