MBRAF3200T3G | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MBRAF3200T3G |
Popis | DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMA-FL |
Standardní dodací lhůta výrobce | 20 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 200 V 3A Montáž na povrch SMA-FL |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |
Mfr | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 1 mA @ 200 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Způsob montáže |
Stav součásti Aktivní | Pouzdro |
Technologie | Dodávaná velikost pouzdra SMA-FL |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 200 V | Provozní teplota - přechod -65°C ~ 150°C |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 3A | Základní číslo produktu |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 840 mV @ 3 A |