BM2LC105FJ-CE2
Číslo produktu DigiKey
BM2LC105FJ-CE2TR-ND - Páska a cívka (TR)
BM2LC105FJ-CE2CT-ND - Řezaná páska (CT)
BM2LC105FJ-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BM2LC105FJ-CE2
Popis
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 SOP-J8
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 3A 8-SOP-J
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BM2LC105FJ-CE2 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
3A
Mfr
Rds zap (typická hodnota)
105mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Typ vstupu
CMOS
Stav součásti
Aktivní
Ochrana proti poruchám
Omezení proudu (pevné), Přehřátí, Přepětí
Typ spínače
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Počet výstupů
2
Třída
Automobilový průmysl
Poměr - vstup:výstup
1:01
Kvalifikace
AEC-Q100
Výstupní konfigurace
Spodní strana
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
N-kanál
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOP-J
Rozhraní
Zap./vyp.
Pouzdro
Napětí - zátěž
3V ~ 5,5V