MBRAF3200T3G
Číslo produktu DigiKey
MBRAF3200T3GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MBRAF3200T3GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MBRAF3200T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBRAF3200T3G
Popis
DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMA-FL
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 200 V 3A Montáž na povrch SMA-FL
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 mA @ 200 V
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
SMA-FL
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
3A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
840 mV @ 3 A