IR2011SPBF
Číslo produktu DigiKey
IR2011SPBF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IR2011SPBF
Popis
IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
High-Side, Low-Side IO hradlového řadiče Inverzní 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IR2011SPBF Modely
Kategorie
Logické napětí - VIL, VIH
0,7V, 2,2V
Výrobce
Infineon Technologies
Výstupní špičkový proud (zdroj, aktivní zátěž)
1A, 1A
Balení
Trubice
Typ vstupu
Inverzní
Stav součásti
Aktivní
Napětí v horní části mostu - max (bootstrap)
200 V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Doba náběhu/doběhu (typická hodnota)
35ns, 20ns
Konfigurace při buzení
High-Side, Low-Side
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Typ kanálu
Nezávislé
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet ovladačů
2
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Typ hradla
MOSFET (N-kanál)
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Napájecí napětí
10V ~ 20V