BAS70LP-7B není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Nexperia USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Comchip Technology
Dioda 70 V 70mA Montáž na povrch X1-DFN1006-2
BAS70LP-7B
Číslo produktu DigiKey
BAS70LP-7BDITR-ND - Páska a cívka (TR)
BAS70LP-7BDICT-ND - Řezaná páska (CT)
BAS70LP-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BAS70LP-7B
Popis
DIODE SCHOTT 70V 70MA X1DFN10062
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
BAS70LP-7B Modely
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
1.6 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
10 µA @ 70 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
1pF při 0V, 1MHz
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
70 V
Dodávaná velikost pouzdra
X1-DFN1006-2
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
70mA
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
960 mV @ 15 mA
Základní číslo produktu
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost