BAS70LPQ-7B je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
Novinka od společnosti DigiKey
Dioda 70 V 70mA Montáž na povrch X1-DFN1006-2
BAS70LPQ-7B
Číslo produktu DigiKey
31-BAS70LPQ-7BTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BAS70LPQ-7B
Popis
SCHOTTKY DIODE X1-DFN1006-2 T&R
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
1.6 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 70 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Kapacita při Vr, F
1pF při 0V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
70 V
Způsob montáže
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
70mA
Pouzdro
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
960 mV @ 15 mA
Dodávaná velikost pouzdra
X1-DFN1006-2
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C