BAS7002LE6327XTMA1
Číslo produktu DigiKey
448-BAS7002LE6327XTMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-BAS7002LE6327XTMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-BAS7002LE6327XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BAS7002LE6327XTMA1
Popis
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA PGTSLP21
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 70 V 70mA Montáž na povrch PG-TSLP-2-1
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BAS7002LE6327XTMA1 Modely
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
100 ps
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 50 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
2pF při 0V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
70 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TSLP-2-1
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
70mA
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 125°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 15 mA
Základní číslo produktu
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost