AP2139AK-3.3TRG1
Číslo produktu DigiKey
AP2139AK-3.3TRG1DITR-ND - Páska a cívka (TR)
AP2139AK-3.3TRG1DICT-ND - Řezaná páska (CT)
AP2139AK-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP2139AK-3.3TRG1
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 250mA SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AP2139AK-3.3TRG1 Modely
Klidový proud (Iq)
1.5 µA
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Povolit
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Ochranné funkce
Nadproud
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - vstup (max)
6V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,6V při 250mA