NCV8603SN33T1G
Číslo produktu DigiKey
NCV8603SN33T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NCV8603SN33T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NCV8603SN33T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCV8603SN33T1G
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 5-TSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA 5-TSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NCV8603SN33T1G Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
180 µA
Mfr
PSRR
62dB ~ 38dB (120Hz ~ 10kHz)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Povolit
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Třída
Automobilový průmysl
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - vstup (max)
6V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V