S-1132B33-M5T1U je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
ABLIC Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SOT-23-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1132B33-M5T1U
Číslo produktu DigiKey
1662-2458-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S-1132B33-M5T1U
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
1 µA
Řada
Odebíraný proud (max)
40 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
PSRR
65dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
6,5V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,15V při 100mA