MDS-090AAS15 BA
Číslo produktu DigiKey
1145-1011-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-090AAS15 BA
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15V 90 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
500mW (max.)
Výrobce
Delta Electronics
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Účinnost
Úroveň VI
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Výstupní konektor
Napájení DIN, 4 vývod
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
5,91" D x 2,36" Š x 1,38" V (150,0mm x 60,0mm x 35,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB Scheme, CE, EN, UL
Napětí - výstup
15V
Standardní číslo
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Proud - výstup (max)
6A
Hmotnost
0,993lbs (450,42g)
Výkon (W)
90 W