MEA-090A15C V-A
Číslo produktu DigiKey
1145-MEA-090A15CV-A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MEA-090A15C V-A
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15V 90 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Polarizace
Kladný střed
Výrobce
Delta Electronics
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Účinnost
Úroveň VI
Balení
Krabice
Provozní teplota
-10°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka R/A, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
47" (1,20m)
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vlastnosti
IP22
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
2,44" D x 5,31" Š x 1,26" V (62,0mm x 135,0mm x 32,0mm)
Napětí - výstup
15V
Schvalovací agentura
CCC, CE, cURus, PSE, UKCA
Proud - výstup (max)
6A
Standardní číslo
60601-1; 60950-1; 62368-1
Výkon (W)
90 W