FSP090M-RGA není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Dostupné náhrady:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Skladem : 147
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Tri-Mag, LLC
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Tri-Mag, LLC
Skladem : 0
Skladem : 27
15V 90 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
FSP090M-RGA
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP090M-RGA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP090M-RGA
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Příkon naprázdno
210mW (max.)
Aplikace
Zdravotnictví
Řada
Účinnost
Úroveň VI
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Výstupní konektor
Napájení DIN, 4 vývod
Délka kabelu
59" (1,50m)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Velikost / rozměry
5,71" D x 2,77" Š x 1,12" V (145,0mm x 70,2mm x 28,4mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Napětí - výstup
15V
Standardní číslo
Proud - výstup (max)
6A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
90 W