CD15CD100JO3F
Číslo produktu DigiKey
338-2604-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CD15CD100JO3F
Popis
CAP MICA 10PF 5% 500V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 pF Slída Kondenzátor 500 V Radiální
Kategorie
Dielektrický materiál
Slída
Výrobce
Cornell Dubilier Knowles
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,232" (5,90mm)
Kapacita
10 pF
Vlastnosti
Univerzální
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,449" D x 0,169" Š (11,40mm x 4,30mm)
Jmenovité napětí
500 V
Výška při usazení (max)
0,358" (9,10mm)