CD15FD101JO3F
Číslo produktu DigiKey
338-2589-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CD15FD101JO3F
Popis
CAP MICA 100PF 5% 500V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 pF Slída Kondenzátor 500 V Radiální
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Rozteč přívodů
0,232" (5,90mm)
Kapacita
100 pF
Vlastnosti
Univerzální
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,461" D x 0,181" Š (11,70mm x 4,60mm)
Jmenovité napětí
500 V
Výška při usazení (max)
0,358" (9,10mm)