CPDQ3V3U-HF je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Comchip Technology
Skladem : 4 000
Katalogový list
10,4V Svorka 9,8A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch 0402/SOD-923F
CPDQ3V3U-HF
Číslo produktu DigiKey
641-1477-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1477-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1477-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPDQ3V3U-HF
Popis
TVS DIODE 3.3VWM 10.4VC 0402
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPDQ3V3U-HF Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
102W
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Zastaralé
Kapacita při kmitočtu
80pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3,3V
Pouzdro
SOD-923
Průrazné napětí (min)
5V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
10,4V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
9,8A (8/20µs)