CGRM4004-G
Číslo produktu DigiKey
641-1329-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1329-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1329-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CGRM4004-G
Popis
DIODE STANDARD 400V 1A MINI SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 400 V 1A Montáž na povrch Mini SMA/SOD-123
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CGRM4004-G Modely
Kategorie
Rychlost
Standardní obnovení > 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 400 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
15pF při 4V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
400 V