CDBHM2100L-HF
Číslo produktu DigiKey
641-1432-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1432-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1432-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDBHM2100L-HF
Popis
BRIDGE RECT 1PHASE 100V 2A MBS-2
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Můstkový usměrňovač Jednofázový Schottky 100 V Montáž na povrch MBS-2
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
850 mV @ 2 A
Výrobce
Comchip Technology
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 mA @ 100 V
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TJ)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ diody
Jednofázový
Pouzdro
TO-269AA, 4-BESOP
Technologie
Schottky
Dodávaná velikost pouzdra
MBS-2
Špičkové závěrné napětí (max)
100 V
Základní číslo produktu
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
2 A