PDS3100-13
Číslo produktu DigiKey
PDS3100DITR-ND - Páska a cívka (TR)
PDS3100DICT-ND - Řezaná páska (CT)
PDS3100DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PDS3100-13
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 3A POWERDI 5
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 3A Montáž na povrch PowerDI™ 5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PDS3100-13 Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
PowerDI™ 5
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
3A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
760 mV @ 3 A