HHXJ250ARA820MF61G
Číslo produktu DigiKey
565-HHXJ250ARA820MF61GTR-ND - Páska a cívka (TR)
565-HHXJ250ARA820MF61GCT-ND - Řezaná páska (CT)
565-HHXJ250ARA820MF61GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HHXJ250ARA820MF61G
Popis
CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 25V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
82 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 50mOhm 4000h při 125°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HHXJ250ARA820MF61G Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výrobce
Chemi-Con
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
195 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.3 A @ 100 kHz
Typ
Hybridní
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Kapacita
82 µF
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,260" D x 0,260" Š (6,60mm x 6,60mm)
Jmenovité napětí
25 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50mOhm
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Životnost při teplotě
4000h při 125°C