BW826M025HEHTA
Číslo produktu DigiKey
3372-BW826M025HEHTATR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Aillen
Číslo produktu výrobce
BW826M025HEHTA
Popis
CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 25V SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
82 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 50mOhm 4000h při 125°C
Kategorie
Životnost při teplotě
4000h při 125°C
Výrobce
Aillen
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Aplikace
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
900 mA @ 100 kHz
Typ
Hybridní
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Kapacita
82 µF
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,260" D x 0,260" Š (6,60mm x 6,60mm)
Jmenovité napětí
25 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50mOhm