HHXJ250GRA820MF61G | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | HHXJ250GRA820MF61G |
Popis | CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 25V SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 26 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 82 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 50mOhm 4000h při 125°C |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Výrobce Chemi-Con | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Řada | Aplikace Automobilový průmysl |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Vlastnosti Antivibrační |
Stav součásti Aktivní | Zvlněný proud při nízkém kmitočtu 195 mA @ 120 Hz |
Typ Hybridní | Zvlněný proud při vysokém kmitočtu 1.3 A @ 100 kHz |
Kapacita 82 µF | Velikost / rozměry 0,248" prům. (6,30mm) |
Tolerance ±20% | Výška při usazení (max) 0,240" (6,10mm) |
Jmenovité napětí 25 V | Rozměry plochy pro povrchovou montáž 0,260" D x 0,260" Š (6,60mm x 6,60mm) |
Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 50mOhm | Způsob montáže Montáž na povrch |
Životnost při teplotě 4000h při 125°C | Pouzdro Radiální, Krabice - SMD |