CT30P-30T260-1X
Číslo produktu DigiKey
2603-CT30P-30T260-1X-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CT30P-30T260-1X
Popis
BUZZER PIEZO 12V 30MM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bzučáky Převodník, Externě buzený Piezo 12 V 10mA 2,6kHz 103dB při 12V, 10cm Průchozí otvor PC vývody
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CT30P-30T260-1X Modely
Kategorie
Provozní režim
Jeden tón
Výrobce
Challenge Electronics
Hladina akustického tlaku (SPL)
103dB při 12V, 10cm
Balení
Nosič
Odebíraný proud
10mA
Stav součásti
Aktivní
Umístění portu
Horní část
Obvody budiče
Převodník, Externě buzený
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ vstupu
Signál špička-špička
Ochrana proti vniknutí
IP68 - prachotěsný, Vodovzdorný
Jmenovité napětí
12 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napěťový rozsah
1 ~ 30V
Koncovka
PC vývody
Kmitočet
2,6kHz
Velikost / rozměry
1,181" prům. (30,00mm)
Technologie
Piezo
Výška při usazení (max)
0,551" (14,00mm)