CT25E-16T150-1
Číslo produktu DigiKey
2603-CT25E-16T150-1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CT25E-16T150-1
Popis
BUZZER MAGNETIC 12V 25MM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bzučáky Převodník, Externě buzený Magnetický 12 V 55mA 1,5kHz 104dB při 12V, 10cm Průchozí otvor PC vývody
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CT25E-16T150-1 Modely
Kategorie
Provozní režim
Jeden tón
Výrobce
Challenge Electronics
Hladina akustického tlaku (SPL)
104dB při 12V, 10cm
Balení
Nosič
Odebíraný proud
55mA
Stav součásti
Aktivní
Umístění portu
Horní část
Obvody budiče
Převodník, Externě buzený
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ vstupu
Signály s nulovým vrcholem
Stupeň ochrany
Omyvatelný
Jmenovité napětí
12 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napěťový rozsah
8 ~ 16V
Koncovka
PC vývody
Kmitočet
1,5kHz
Velikost / rozměry
0,984" prům. (25,00mm)
Technologie
Magnetický
Výška při usazení (max)
0,500" (12,70mm)