CI35P-30E240-P-23X
Číslo produktu DigiKey
2603-CI35P-30E240-P-23X-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CI35P-30E240-P-23X
Popis
BUZZER PIEZO 12V 29MM PNL MNT
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bzučáky Indikátor, Vnitřní pohon Piezo 12 V 80mA 2,4kHz 75dB při 12V, 61cm Montáž na panel Svorkovnice
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CI35P-30E240-P-23X Modely
Kategorie
Provozní režim
Pulzní
Výrobce
Challenge Electronics
Hladina akustického tlaku (SPL)
75dB při 12V, 61cm
Balení
Nosič
Odebíraný proud
80mA
Stav součásti
Aktivní
Umístění portu
Horní část
Obvody budiče
Indikátor, Vnitřní pohon
Provozní teplota
-30°C ~ 65°C
Typ vstupu
DC
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Jmenovité napětí
12 V
Způsob montáže
Montáž na panel
Napěťový rozsah
6 ~ 30V
Koncovka
Svorkovnice
Kmitočet
2,4kHz
Velikost / rozměry
1,386" prům. (35,20mm)
Technologie
Piezo
Výška při usazení (max)
1,646" (41,80mm)