CI35P-30E240-C-10X
Číslo produktu DigiKey
2603-CI35P-30E240-C-10X-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CI35P-30E240-C-10X
Popis
BUZZER PIEZO 12V 35.2MM PNL MNT
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bzučáky Indikátor, Vnitřní pohon Piezo 12 V 35mA 2,4kHz 71dB při 6V, 61cm Montáž na panel Jazýček pro rychlé spojení - 0,250" (6,35mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CI35P-30E240-C-10X Modely
Kategorie
Provozní režim
Jeden tón
Výrobce
Challenge Electronics
Hladina akustického tlaku (SPL)
71dB při 6V, 61cm
Balení
Nosič
Odebíraný proud
35mA
Stav součásti
Aktivní
Umístění portu
Horní část
Obvody budiče
Indikátor, Vnitřní pohon
Provozní teplota
-30°C ~ 65°C
Typ vstupu
DC
Ochrana proti vniknutí
IP68 - prachotěsný, Vodovzdorný
Jmenovité napětí
12 V
Způsob montáže
Montáž na panel
Napěťový rozsah
6 ~ 30V
Koncovka
Jazýček pro rychlé spojení - 0,250" (6,35mm)
Kmitočet
2,4kHz
Velikost / rozměry
1,386" prům. (35,20mm)
Technologie
Piezo
Výška při usazení (max)
1,646" (41,80mm)