CS15-01P280-02-1
Číslo produktu DigiKey
2603-CS15-01P280-02-1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS15-01P280-02-1
Popis
SPEAKER 10.2OHM 1W 85DB
Podrobný popis
10.2 Ohms Univerzální Reproduktor 1 W 200 Hz ~ 20 kHz Horní část Obdélníkový
Modely EDA/CAD
CS15-01P280-02-1 Modely
Kategorie
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Jmenovitý výkon
1 W
Balení
Nosič
Výkon - max
1.2 W
Tvar
Obdélníkový
Materiál - kužel
Polyéteréterketon (PEEK)
Kmitočtový rozsah
200 Hz ~ 20 kHz
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Samorezonanční kmitočet
2,8kHz
Impedance
10.2 Ohms
Velikost / rozměry
0,591" D x 0,276" Š (15,00mm x 7,00mm)
Účinnost - dBA
85,00
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Účinnost - testovací
100mW/500mm
Provozní teplota
-20°C ~ 65°C