CS12-00P43-02-1X
Číslo produktu DigiKey
2603-CS12-00P43-02-1X-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS12-00P43-02-1X
Popis
SPEAKER 8OHM 0.7W 81DB
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms Univerzální Reproduktor 700 mW 344 Hz ~ 20 kHz Horní část Obdélníkový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CS12-00P43-02-1X Modely
Kategorie
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Výrobce
Challenge Electronics
Jmenovitý výkon
700 mW
Balení
Nosič
Výkon - max
1 W
Stav součásti
Aktivní
Umístění portu
Horní část
Technologie
Magnetický
Tvar
Obdélníkový
Typ
Univerzální
Materiál - kužel
Polyéteréterketon (PEEK), hliník
Kmitočtový rozsah
344 Hz ~ 20 kHz
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Samorezonanční kmitočet
430Hz
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Impedance
8 Ohms
Koncovka
Pájecí podložky
Účinnost - dBA
81,00
Velikost / rozměry
0,472" D x 0,315" Š (12,00mm x 8,00mm)
Účinnost - testovací
100mW/10cm
Výška při usazení (max)
0,098" (2,50mm)