CS13-00S85-04-6
Číslo produktu DigiKey
2603-CS13-00S85-04-6TR-ND - Páska a cívka (TR)
2603-CS13-00S85-04-6CT-ND - Řezaná páska (CT)
2603-CS13-00S85-04-6DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS13-00S85-04-6
Popis
13X13MM SMT SPEAKER
Podrobný popis
8 Ohms Univerzální Reproduktor 700 mW 680 Hz ~ 20 kHz Horní část Čtyřhran
Modely EDA/CAD
CS13-00S85-04-6 Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
700 mW
Výkon - max
1 W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Tvar
Čtyřhran
Materiál - kužel
Polyimid (PI)
Materiál - magnet
Kobalt
Kmitočtový rozsah
680 Hz ~ 20 kHz
Samorezonanční kmitočet
850Hz
Velikost / rozměry
0,512" D x 0,512" Š (13,00mm x 13,00mm)
Impedance
8 Ohms
Výška při usazení (max)
0,161" (4,10mm)
Účinnost - dBA
90,00
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Účinnost - testovací
700mW/100mm
Stupeň zkreslení
10% při 2,2kHz, 0,7W