PVG5A102C03R00
Číslo produktu DigiKey
490-2660-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-2660-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-2660-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PVG5A102C03R00
Popis
TRIMMER 1K OHM 0.25W J LEAD TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms 0,25W, 1/4W Vodič J Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 11.0 Otočka Horní seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PVG5A102C03R00 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±150ppm/°C
Výrobce
Bourns Inc.
Počet závitů
11.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Odpor
1 kOhms
Provedení koncovky
Vodič J
Výkon (W)
0,25W, 1/4W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,189" x 0,138" čelo (4,80mm x 3,50mm)
Tolerance
±10%