C3E-8.000-20-1020-R
Číslo produktu DigiKey
3997-C3E-8.000-20-1020-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-C3E-8.000-20-1020-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-C3E-8.000-20-1020-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C3E-8.000-20-1020-R
Popis
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD
Podrobný popis
8 MHz ±10ppm Krystal 20pF 500 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
C3E-8.000-20-1020-R Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
20pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
500 Ohms
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C
Kmitočet
8 MHz
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,030" (0,75mm)