4606X-101-332LF
Číslo produktu DigiKey
4606X-1-332LF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
4606X-101-332LF
Popis
RES ARRAY 5 RES 3.3K OHM 6SIP
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3,3k Ohm ±2% 200mW Výkon na článek Se sběrnicí 5 Odporová síť/ pole ±100ppm/°C 6-SIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
4606X-101-332LF Modely
Kategorie
Výkon na článek
200mW
Výrobce
Bourns Inc.
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
6-SIP
Typ obvodu
Se sběrnicí
Dodávaná velikost pouzdra
6-SIP
Odpor (ohmy)
3,3k
Velikost / rozměry
0,598" D x 0,098" Š (15,19mm x 2,49mm)
Tolerance
±2%
Výška při usazení (max)
0,200" (5,08mm)