PIC16F1847-I/P
Číslo produktu DigiKey
PIC16F1847-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F1847-I/P
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 18DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 18-PDIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F1847-I/P Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 12x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
EUSART, I2C, LINbus, MSSP, SMBus/PMBus, RS-232, RS-485, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
18-PDIP
Pouzdro
18-DIP (0,300", 7,62mm)