4306R-101-332LF
Číslo produktu DigiKey
4306R-1-332LF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
4306R-101-332LF
Popis
RES ARRAY 5 RES 3.3K OHM 6SIP
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3,3k Ohm ±2% 200mW Výkon na článek Se sběrnicí 5 Odporová síť/ pole ±100ppm/°C 6-SIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
4306R-101-332LF Modely
Kategorie
Počet vývodů
6
Výrobce
Bourns Inc.
Výkon na článek
200mW
Řada
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Balení
Trubice
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ obvodu
Se sběrnicí
Pouzdro
6-SIP
Odpor (ohmy)
3,3k
Dodávaná velikost pouzdra
6-SIP
Tolerance
±2%
Velikost / rozměry
0,584" D x 0,085" Š (14,83mm x 2,16mm)
Počet rezistorů
5
Výška při usazení (max)
0,195" (4,95mm)
Poměrná nestabilita odporu
50ppm/°C