3386P-DF6-502 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Bourns Inc.
Skladem : 91
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Bourns Inc.
Skladem : 1 518
Katalogový list
Skladem : 0
Skladem : 57
Skladem : 200
Skladem : 107
Skladem : 475
Skladem : 497
5 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
3386P-DF6-502
Číslo produktu DigiKey
3386P-DF6-502-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3386P-DF6-502
Popis
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
3386P-DF6-502 Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Odpor
5 kOhms
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 0,375" x 0,375" čelo (9,53mm x 9,53mm)
Tolerance
±10%