3386P-1-502LF
Číslo produktu DigiKey
3386P-502LF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3386P-1-502LF
Popis
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
Modely EDA/CAD
3386P-1-502LF Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Odpor
5 kOhms
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 0,375" x 0,375" čelo (9,53mm x 9,53mm)
Tolerance
±10%