3386G-1-502 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
TT Electronics/BI
Skladem : 3 322
Katalogový list
Similar
TT Electronics/BI
Skladem : 13
Katalogový list
Skladem : 954
Skladem : 0
Vishay Spectrol
Skladem : 31
5 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
3386G-1-502
Číslo produktu DigiKey
3386G-1-502-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3386G-1-502
Popis
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
3386G-1-502 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
Bourns Inc.
Počet závitů
1.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Trubice
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
5 kOhms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 0,375" x 0,375" čelo (9,53mm x 9,53mm)
Tolerance
±10%