M63P502KB40
Číslo produktu DigiKey
SP063-5.0K-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M63P502KB40
Popis
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Boční seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M63P502KB40 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
Vishay Spectrol
Počet závitů
1.0
Řada
Způsob nastavení
Boční seřízení
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
5 kOhms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 0,395" x 0,395" čelo (10,03mm x 10,03mm)
Tolerance
±10%