SWI5-12-N-MUB je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Bel Power Solutions
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Bel Power Solutions
Skladem : 0
Katalogový list
Obrázek pro SWI5-12-N-MUB není k dispozici
SWI5-12-N-MUB
Číslo produktu DigiKey
179-SWI5-12-N-MUB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SWI5-12-N-MUB
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 6 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Pevný nůž Vstup
Modely EDA/CAD
SWI5-12-N-MUB Modely
Kategorie
Příkon naprázdno
75mW (max.)
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Výstupní konektor
USB Micro
Určeno pro oblast
Severní Amerika
Délka kabelu
59" (1,50m)
Vstupní konektor
NEMA 1-15P
Velikost / rozměry
0,89" D x 1,42" Š x 1,88" V (22,6mm x 36,0mm x 47,7mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CSA, FCC, PSE, UL
Napětí - výstup
12V
Standardní číslo
C22,2 č. 60950-1; 60950-1; 62368-1
Proud - výstup (max)
500mA
Hmotnost
0,177lb (80,29g)
Výkon (W)
6 W