SWM6-12-NV-MUB je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Bel Power Solutions
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Bel Power Solutions
Skladem : 0
Katalogový list
12V 6 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Pevný nůž Vstup
CUI External Medical Power Supplies | Digi-Key Daily
SWM6-12-NV-MUB
Číslo produktu DigiKey
SWM6-12-NV-MUB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SWM6-12-NV-MUB
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SWM6-12-NV-MUB Modely
Kategorie
Příkon naprázdno
100mW (max.)
Výrobce
Aplikace
Zdravotnictví
Řada
Účinnost
Úroveň VI
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
USB Micro
Určeno pro oblast
Severní Amerika
Délka kabelu
59" (1,50m)
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Vstupní konektor
NEMA 1-15P
Typ vstupu
Pevný nůž
Velikost / rozměry
2,11" D x 1,62" Š x 1,11" V (53,5mm x 41,2mm x 28,2mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Napětí - výstup
12V
Standardní číslo
C22,2 č. 60601-1; 55011 třída B; 55024; 55032 třída B; 60601-1; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Proud - výstup (max)
500mA
Základní číslo produktu
Výkon (W)
6 W