SWI5-12-EW-P5
Číslo produktu DigiKey
179-SWI5-12-EW-P5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SWI5-12-EW-P5
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 6 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Pevný nůž Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SWI5-12-EW-P5 Modely
Kategorie
Příkon naprázdno
75mW
Výrobce
Bel Power Solutions
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
80,9%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Určeno pro oblast
Evropa
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 9,5mm
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Pevný nůž
Vstupní konektor
CEE 7/16
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
2,60" D x 0,98" Š x 2,80" V (66,0mm x 25,0mm x 71,2mm)
Napětí - výstup
12V
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup (max)
500mA
Standardní číslo
Výkon (W)
6 W