SWI6-12-E-P5
Číslo produktu DigiKey
179-SWI6-12-E-P5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SWI6-12-E-P5
Popis
AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 7.2 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Pevný nůž Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SWI6-12-E-P5 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Polarizace
Kladný střed
Výrobce
Bel Power Solutions
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Účinnost
Úroveň VI
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 9,5mm
Určeno pro oblast
Evropa
Délka kabelu
59" (1,50m)
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Vstupní konektor
CEE 7/16
Typ vstupu
Pevný nůž
Velikost / rozměry
2,05" D x 1,10" Š x 2,36" V (52,0mm x 28,0mm x 60,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB Scheme, EN, IEC
Napětí - výstup
12V
Standardní číslo
55024; 55032 třída B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Proud - výstup (max)
600mA
Hmotnost
0,212lb (96,16g)
Výkon (W)
7.2 W
Základní číslo produktu
Příkon naprázdno
100mW (max.)