ADP7156ACPZ-2.5-R7
Číslo produktu DigiKey
ADP7156ACPZ-2.5-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADP7156ACPZ-2.5-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADP7156ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP7156ACPZ-2.5-R7
Popis
IC REG LINEAR 2.5V 1.2A 10LFCSP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,2A 10-LFCSP-WD (3x3)
Modely EDA/CAD
ADP7156ACPZ-2.5-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
8 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
12 mA
Řídicí funkce
Povolit
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Pouzdro
10-VFDFN podložka pro odvod tepla, CSP
Napětí - vstup (max)
5,5V
Dodávaná velikost pouzdra
10-LFCSP-WD (3x3)
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V